Чому інтернет-магазин сейфів "Сейфік"?


 У діяльності виробництва і продажу сейфів та металевих меблів ми - унікальні! Багатий досвід наших співробітників, більшість з яких займаються продажем сейфів вже більше 15 років - гордість нашого магазину. Завдяки саме нашого досвіду ми склали наш каталог, в якому грунтовно продумана кожна категорія сейфів. Сейфи відбиралися, виходячи з потреб наших клієнтів, а також за типами захисту. Ми впевнені, що продаж сейфів - це область, в якій завоювати довіру покупця можна тільки при кваліфікованому підході, володіючи величезною базою знань технічних характеристик сейфів, типів класів захисту, їх достоїнства і недоліки, залежно від мети використання, будь то сейф для нотаріуса або сейф в обміни валют, сейфи в офіс або сейф в приватний будинок. Ми впораємося з будь-яким завданням! На нашому виробництві Ви можете замовити сейф в Києві будь-якої модифікації, будь-якого типу, будь-яких розмірів, з сейфовими замками високого класу захисту. Сейф буде саме таким, як Ви його придумали. У каталозі магазина вибір сейфів нескінченний, і для Вас обов'язково знайдеться Ваш Сейфик, улюбленого кольору, з гарними функціональними замками, з естетично красивою обробкою за Вашим бажанням. Ціни від виробника сейфів Вас приємно здивують. Підберемо бюджетний варіант з максимально можливим рівнем захисту! Безкоштовний замір м.Київ

 

Як купити сейф?
 Вам або Вашої компанії необхідно купити сейф або замовити металеві шафи для офісу? Співпрацюючи з нами, зробити це дуже просто! Телефонуйте і запитуйте, ми відповімо на всі Ваші питання і виберемо надійний сейф, повністю відповідає Вашим вимогам в оптимальному ціновому діапазоні. Як то кажуть "за безпеку не можна переплатити". Ми знаємо точно, що можна і потрібно. І допоможемо Вам не зробити помилок у виборі. Ну і, звичайно ж, допоможемо Вам з доставкою сейфа, його установкою і технічним обслуговуванням.


ВИГОТОВЛЕННЯ СЕЙФІВ НА ВИРОБНИЦТВІ В КИЄВІ
 Купівля сейфа, найголовнішого способу захисту цінностей - це досить серйозний крок, і довірити це недосвідченим менеджерам буде необдуманим вчинком. Ми спрямовані на завоювання довіри покупців, здійснюючи це не тільки словом, а й ділом. Починаючи з підстави магазину (2009 року) ми заробили довіру компаній, банків, заводів, ювелірних магазинів, обмінів валют, нотаріусів, дизайнерів, і просто клієнтів. Велика частина покупців приходять за рекомендацією наших постійних клієнтів. Але і, якщо Ви вперше про нас чуєте, думаємо, що ви до нас зверніться в майбутньому не один раз. Якщо у Вас виникає бажання самостійно розібратися в характеристиках сейфів і шаф, то на сайті Ви знайдете і статті, що розповідають про сейфах і фото сейфів, виготовлених на замовлення на нашому виробництві, чим ми пишаємося. Ці фото унікальні і ви їх більше ніде не побачите, так як кожен з цих сейфів - особливий. Це цілий твір мистецтва. Над їх виробництвом і розробкою працювали менеджери і працівники виробництва. Про кожного з цих сейфів ми отримали відмінні відгуки наших задоволених клієнтів! Складні, кутові, вузькі, плоскі сейфи - це наша специфіка !!!