Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мисливські сейфи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Небезпечне у безпеці: сейф для зброї

Збройовий сейф останнім часом дуже популярний, тому що безпечне зберігання вогнепальної зброї є обов'язком під номером один для його власника. За законом правила реєстрації і зберігання зброї припускають наявність у його власника спеціального сейфа в обов'язковому порядку. Збройовий сейф є металевим ящиком підвищеної міцності, який закривається на замок, в нім зберігається зброя і боєприпаси. Основною його функцією є обмеження доступу до зброї стороннім.

Загальні характеристики збройового сейфа

Виріб можна використати максимально ефективно, оснащуючи додатковими елементами. Усередині, як правило, розташовані кишені і гачки, призначені для розміщення вмісту в нім. Внутрішнє убрання сейфа, виходячи з індивідуальних потреб покупця і його фінансового стану, може бути різноманітним: в ящик можна встановити вертикальні перегородки, регульовані по висоті полиці, знімні ложементи.

Найбільш частим зовнішнім покриттям є фарба полімерно-порошкового типу. Вона сприяє захисту корпусу від корозії і небажаних подряпин. На елітних виробах нерідко можна побачити якісну обробку з благородних порід дерева, художнє гравіювання і іншу розкіш. Проте, не варто забувати про головну функцію сховища, адже, як показує практика, прості і непоказні сейфи куди надійніші. Товщина стінок шафи такого типу має бути як мінімум 2 мм, для боєприпасів ця відмітка складає 3 мм Найчастіше для зберігання боєприпасів передбачено спеціальне відділення, що закривається, під назвою трейзер.

Важливі частини збройового сейфа :

Ложемент. Спеціальне пристосування (дерев'яне, пластикове, сталеве, роликове) для фіксації стволів. Трейзер. Спеціальної товщини відсік, призначений під боєприпаси. Ложе. Поглиблення для прикладів на дні з дерев'яного, повстяного або пластикового матеріалу.

Різновиди збройових сейфів

Сейф такого типу буває двох видів:

Пістолетний. Висота подібного металевого ящика - 40 см, призначений, як зрозуміло з назви, для пістолетів.

Збройовий. Витягнута форма чудово підходить для зберігання рушниць, а також довгих стволів.

По взломостойкости сейфів, розрізняються наступні класи:

Клас Н0. Найбільш популярний вид для зберігання сейфа у будинку, відрізняється малою вагою і завтовшки стінки в 5 мм

Клас 1. Товщина стінки тут досягає 9 мм Замкам не загрожує вибивання або знос за допомогою пострілу.

Клас 2. Корпус з двох металевих пластинів (їх простір заповнений армованим бетоном) завтовшки до 12 мм Можна підібрати вогнетривкі моделі сейфів, які забезпечать захист від пожежі. Вони розроблені з розрахунком протидії детонації снарядів від перегрівання.

За ціною на збройові сейфи бувають наступні моделі:

Стандартні; Бюджетні; Сейф преміум-класу.

Итак, якій же купити збройовий сейф? Треба визначити що для вас важливо в першу чергу, і які саме моменти відіграють найбільш важливу роль.

Як правильно вибрати збройовий сейф

Критерії вибору хорошого виробу : Механізм замку. Самі недорогі варіанти - це ключові. Також діляться на два види - електронні і механічні. Об'єкт зберігання. Для пневматичного або іншої невеликої дрібнокаліберної зброї необхідно підібрати пістолетний. Для довгих стволів - збройовий. Місткість по числу стволів. Для зберігання одного або більше за пристрій, краще підібрати сховище розміром більше. Товщина стінки, за стандартами, має бути не менше 2 мм, а для секції патронів - не менше 3 мм Дизайн і обробка. Для створення естетичного зовнішнього вигляду виконують декоративну функцію. У нашому інтернет-магазині ви можете купити недорогий збройовий сейф. Додаткова інформація про збройові сейфи Конструкція сама по собі чималих габаритів і важить досить багато, проте для серйозно налагодженого грабіжника немає перешкод. Потому для надійності, сейф рекомендується закріпити анкерним болтом (різьблення діаметром від 16 мм), до вертикальної поверхні.

Правильне зберігання сейфа убереже від проблем із законом, оскільки співробітники правоохоронних органів мають право проводити перевірку правильності зберігання вогнепального засобу. Якщо не наслідувати закон, то можна отримати чималий штраф, а також втратити ліцензії разом зі зброєю. У різних країнах порушення і зневага закону карається по-різному, у тому числі і притягнення до кримінальної відповідальності. Зберігання зброї в сейфі убереже від можливого нещасного випадку, а також мінімізує ризик його крадіжки, що важливо. Зброя повинна зберігається в розрядженому стані. Сторонні особи до ключів від збройового сейфа не повинні мати доступу. У нашому інтернет-магазині ви знайдете тільки кращі сейфи від різних виробників і постачальників. На кожен товар є гарантія, на сайті зручний пошук сейфів по категоріях. Доставка замовлення здійснюється по усьому Києву і в інші міста України.

 

Вгору