Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Додаткова комплектація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Варіанти додаткової комплектації:
Вентиляційний модуль. При перегріванні знижується швидкодія сервера, можливий вихід з ладу, тому використовуються елементи вентиляції. Вони мають потужність в 22 Вт, а діаметр становить 120 мм. Модуль вбудовується в шафу або серверну стійку. Включає від двох до чотирьох вентиляторів. Створює мінімум шуму, знижує кількість пилу. Можлива оснащення терморегулятором: працює в діапазоні 0-60 ° C.
Патч панель. Необхідна для безперебійного інтернет-з'єднання. Затребувана у великих серверних базах, де одночасно підключено багато приладів. Забезпечує структурування проводки, вберігає від сплутування і пошкоджень. Стандартний набір 24 ​​роз'ємів оптимальний для більшості завдань. Кріпиться за допомогою болтів, може обладнуватися власниками для проводів.
Полка для розміщення всередині шафи або серверної стійки. Стаціонарна модель витримує до 100 кг розподіленого ваги. Сталь не гнеться під навантаженнями, а фарба не облазить. Консольна полку більш практична, оскільки задня частина приладів знаходиться на вазі.
Висувна модель спрощує доступ до важливих частин, а розсувні підлаштовується під нестандартне обладнання. Перфорація поверхонь забезпечує додаткову вентиляцію.
Розетковий блок на 8 або 9 підключень одночасно живить ряд приладів. Розподіляє напруження, оптимізує його використання. На корпусі встановлена ​​кнопка управління живленням, довжина кабелю досягає 1,8 метра. ШС мережевий фільтр захищає від перегорання при збоях подачі струму. Фільтрує електрику від перешкод, знижує скачки і вирівнює напругу. Підключає до 9 пристроїв, закріплюється за допомогою виступів.
Електрична розподільна панель оперативно подає напругу на необхідний ділянку, швидко відключає його при необхідності. У складі присутній DIN-рейка, можна з'єднати до 20 вимикачів. Організатор вигідно використовувати для великої кількості проводів. Це не дасть їм сплутуватися і перегинатися. Можна вибрати модель з «вікнами» або пластиковою кришкою.
Фальшпанель кріпиться до основної конструкції. Вберігає відкриті елементи від впливу вологи, попадання пилу і подряпин. Підходить для установки в шафу 19 ​​".
ШС комплект щеточного введення для фіксації кабелів сервера. Захищає від скупчення пилу і вберігає від зносу. Ворс виконаний з пластика, тому не шкодить кабелям.
Кріплення ШС для закріплення допоміжної оснастки. Також використовуються в монтажі серверних шаф і стійок.

Вгору