Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Схованки

Таємне, яке не стане явним: сейф-схованка

Призначення сейфа типу «тайник» полягає в зберіганні цінностей, готівки і цінних паперів. Аналогічні сховища використовуються, коли потреби у великому сейфі немає. Дане пристосування необхідно, якщо потрібно зберігати цінні речі невеликого розміру і об'єму. Завдяки розміщенню такого пристрою всередині інших предметів інтер'єру, грабіжникам вкрай рідко вдається його виявити.
Основні види схованок

Є багато різновидів сейфів такого типу, починаючи від тих, які невидимі для сторонніх взагалі, і закінчуючи окремо стоять металевими шафами з різними габаритами. Розберемо все варіанти більш детально.

Сейф стінний

Даний вид сховища врізається в стіну, після чого фіксується. Завдяки такому способу установки його неможливо непомітно винести з будівлі для подальшого розкриття в зручному місці. Перед тим, як зупинити свій вибір на даному схованці, слід виміряти глибину стіни, в яку він буде вмонтований, вона повинна бути на десять сантиметрів ширше самого сейфа.

Такі пристрої використовуються як домашні сейфи у фізичних осіб для зберігання цінностей у власному будинку або квартирі. Ще одна перевага такого вибору - захист від невеликої пожежі, адже завдяки оточуючим стін створюється захист від занадто високих температур.

Монтується даний вид сховища врівень зі стіною, завдяки чому його можна заховати, просто пофарбувавши або оклеив шпалерами в тон з основними стінами. За бажанням можна додатково заховати передню частину схованки за картиною або за візерунками настінного килима.

Сейф в підлозі

Ще один варіант схованки, який чудово підходить для зберігання цінностей, грошових коштів і документів у власному житлі - це схованку в підлозі. Такий вид сейфа захистить від несанкціонованого проникнення і збереже вміст в безпеці. Як і в попередньому варіанті, сейф в підлозі збереже цінності від незначного пожежі. Дане сховище грабіжники не зможуть винести з дому через надійного кріплення. Зазвичай відбувається анкерного кріплення в стіни навколо, а потім ніша разом з болтами заливається бетоном.

Замаскувати таку установку досить легко. Найчастіше місце розташування сховища не відрізняється від основного підлогового покриття, будь то плитка, паркет, та інше.

Сейф, вбудований в меблі

Одне з найпопулярніших рішень для будинку - це меблевий сейф. Переваги такого вибору полягають в наступному:

-    легка вага, що дозволяє встановити його практично в будь-яку підібрану для цієї мети меблі;

-    компактність і непомітність;

-    надійний захист від проникнення і злому.

Меблеві сейфи можна встановити в різну меблі. Це можуть бути шафи, масивні столи, комоди, тумби і багато інших різні місця. Перед тим, як встановити сейф в обрану меблі, необхідно переконатися, що до нього буде досить зручний доступ.

Перед введенням в експлуатацію такого сховища, потрібно надійно його зафіксувати за допомогою спеціальних анкерів до стінок меблів. Також зручніше буде, якщо тайник розмістити на рівні вільного доступу.

Сейф-розетка

Люди вважають за краще купити сейф-схованка такого типу, коли немає потреби в сховище стандартного розміру. Цей пристрій призначений для невеликих компактних цінностей або грошей. Зовні тайник виглядає як звичайна розетка. Власне, і монтується такий сейф в стіну на місце, де зазвичай знаходиться розетка. Це гарантує, що зловмисник має мізерний шанс знайти сейф. Ще один плюс такого сховища - це його доступність для власника, адже до нього в зв'язку з розміщенням можна без проблем підібратися. Так що безпека в першу чергу регулюється тим, щоб ніхто не знав про наявність такого схованки.

Сейф-книга

Це дуже незвичайне і оригінальне рішення заховати цінності від сторонніх очей. Дане сховище дуже маленьке і компактне в порівнянні з іншими його братами. Такий тайник легко заховати на книжковій полиці серед інших традиційних книг. У ньому можна ховати гроші, цінні документи, прикраси та інші предмети, які не займають багато місця. Вид даного сейфа може бути різноманітним, і кожен може підібрати його собі до смаку. Більш того, цей тайник можна використовувати як цікавий і оригінальний подарунок своїм близьким і колегам. Ніхто не залишиться байдужим, отримавши такий презент.

Замок для сейфу

У більшості випадків замок на схованках виконаний у вигляді сугальдного затвора, який відкривається ключем. Єдиним мінусом такого замку є те, що зберігати ключ коштує в надійному місці. Також ви можете тримати ключ постійно при собі, але є ризик його втратити.

Ще один варіант - електронний замок. Власнику всього лише потрібно придумати пароль-комбінацію, і запам'ятати його. Не рекомендується де-небудь записувати такі дані. Найкраще, якщо вони будуть зберігатися в пам'яті власника схованки.

Який купити сейф-схованку

Є різні сейфи в залежності від того, який у них рівень захисту, і від чого вони захищають. Давайте розглянемо основні види виходячи з цього параметра.

Є різні сейфи в залежності від того, який у них рівень захисту, і від чого вони захищають. Давайте розглянемо основні види виходячи з цього параметра.
Зломостійкі сейфи

Даний вид сейфа оснащений більш стійким механізмом до зломів і проникненням. Перед тим, як привласнити класність схованки, його піддають випробуванням на витривалість до зломів. На таких перевірках використовують різноманітні інструменти і пристосування. Також важливу роль відіграє час, який пішов на злом установки. Всього існує одинадцять класів взломостойкості, і чим вищий клас, тим міцніше і надійніше тайник. Для домашніх сейфів-схованок найчастіше вибирають моделі до 4 рівня включно. Серйозніші варіанти коштують значно дорожче і підходять для зберігання дуже важливих паперів, коштовностей і великих сум грошей.

Вогнетривкі сейфи

Дані пристосування в першу чергу повинні захистити вміст від проникнення вогню і від надмірного нагрівання. Такі види сховищ, як правило, не володіють підвищеною надійністю від зломостійкості. Замки на них більш прості з нескладної захисною системою. Головна мета вогнетривких конструкцій - зберегти цінності від дії вогню та високих температур.

Вогнезломостійкі сейфи

Універсальний вид сховища, який поєднує в собі два попередніх властивості. Але досконалим його назвати не можна, звичайно це середня захист, як від зломів, так і від впливу вогню. Але все ж, для приватних будинків або квартир це одне з найкращих рішень.

Кожна людина сама приймає рішення, потрібна йому схованка чи ні. Якщо у вас є цінні і важливі предмети, то звичайно буде краще, якщо вони виявляться під захистом. Сьогодні нам представлений величезний вибір сейфів від великого до малого, який задовольнить будь-яке бажання покупця.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити схованку що влаштовує вас ціною. Доставка здійснюється по Києву і всій Україні.

Немає товарів

Вгору