Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сейфи в автомобіль

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автомобільний сейф

Встановлюється в машині і експлуатується, як схованка в машині. Конструкція цього сейфа дозволяє поміщати суми грошей (купюри) без відкриття дверей сейфа.Дуже зручний у використанні. За підсумками продажів 2017 року - автосейфи були найбільш продаваними сейфами! Сейф в автомобіль оснащений різьбою для купюр і водій, який перевозить певну суму грошей може навіть не мати ключа від сейфу. Відмінний варіант сейфа для грошей далекобійникам, таксистам, для співробітників служби доставки. У нього можна скласти паспорт, техніку, моб.телефони, ноутбук, і ін.цінності, які необхідно залишати в машині. При цьому ці сейфи можуть бути укомплектовані відповідно до Ваших побажань. Вони надійні, мають укріплені стінки, як і будь-який інший сейф. Встановлювати автомобільний сейф можна під сидінням або в будь-якому іншому зручному місці для водія. Сейф має величезну перевагу - його можна встановлювати самостійно, кожен раз по-різному. У такі сейфи зазвичай встановлюються ключові або кодові замки.

Наше виробництво сейфів в Києві готове виготовити сейф в авто, як для малолітражки (легкового автомобіля), так і для мікроавтобусів. Складні, кутові, вузькі, плоскі сейфи - це наша специфіка !!! Також займаємося встановленням сейфів в автомобіль - підкажемо куди його краще встановити і безпосередньо виконаємо роботу по установці.
Як же можна купити сейф автомобільний?
Телефонуйте нам! І разом з Вами ми підберемо найкращий варіант!
Варіанти установки і кріплення підбираються з клієнтом. Колір, оснащення, сигналізація, замки - все обговорюється індивідуально! Замір, консультація - безкоштовно!

Вгору