Магазин сейфів "Сейфік" надає послуги з установки (монтажу) сейфів, придбаних через наш магазин. Вартість монтажу залежить від декількох факторів: типу сейфа (офісний, вогнестійкий, взломостойкий, для рушниці, стінний), ваги і розміру сейфа. І, якщо встановлюємо сейф в стіну, то від того, яка стіна (цегла, бетон) і перекриття (бетон або дерево). І вартість, і час установки обговорюється з майстром. Грамотна установка і кріплення сейфа забезпечить надійний захист від злому і, головне, винесення сейфа з вмістом!
Чи обов'язкова установка? А чи потрібно кріпити / закріплювати / прикручувати сейф до стіни або підлоги? Якщо Вам цінно вміст сейфа, і найголовніше, Ви дбаєте про те, щоб ні у кого не було доступу до зброї в будинку, то це обов'язково!

 

Установка збройового сейфа.


Зважившись одного разу на покупку рушниці, пам'ятайте про те, що Ви повинні продумати місце установки сейфа і при установці обов'язково його закріпити! Зберігання зброї - відповідальний крок, до нього потрібно підійти з розумом.
У зв'язку з тим, що сейфи для зброї, як правило, високі, одна з точок кріплення повинна бути максимально розташована ближче до верхньої стінці сейфа. Якщо змонтувати його тільки до підлоги - сейф буде нестійкий і за рахунок великого важеля, його буде легко викрутити. Залежно від товщини стін, довжина анкера може бути від 100-250 мм, діаметр 12 мм.

 

ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ ЗБРОЙОВОГО СЕЙФА БУДИНКУ


За вимогами МВС України, власник зброї повинен зберігати його за місцем свого проживання / тимчасового проживання. Місце установки збройового сейфа в квартирі - має бути самим важкодоступним для злому! - це може бути будь-який вузьке місце в будинку: ніша, кут, можливо якийсь отвір, або просто вбудуйте його в меблі або в шафу. Найкращим варіантом було б, якщо б Ви продумали це місце спочатку на момент ремонту! Зберігання мисливської зброї можливо в металевих ящиках або сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї. При цьому зброя повинна бути розряджена! - ось так звучить закон ... Інформації про те, яким повинен бути збройовий сейф, товщина металу, замки, чи повинна бути сигналізація - немає! Про те чи потрібно кріпити сейф в наказі також не написано. Кожен власник для себе вирішує сам, але ми настійно рекомендуємо кріпити сейф щоб уникнути доступу до зброї і його падіння (через нестійкості). Подбайте перш за все про безпеку дітей і своїх близьких! Але, в разі, якщо ви є власником вогнепальної зброї, пневматичної і арбалетів, то починаючи від 3 стовбурів і більш, правило говорить, що зброя повинна зберігається бездоганно. Приміщення або сейф, в якому зберігається вогнепальна зброя повинна бути обладнано сигналізацією. В оновленому наказі про сигналізації вже інформації немає. з приводу зберігання боєприпасів поряд зі зброєю в одному сейфі - також інформації немає, тому це дозволено.


ЯК ЖЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ САМ ПРОЦЕС ВСТАНОВЛЕННЯ СЕЙФА?


У стіні висвердлюється отвір, вставляється анкер і в нього вкручується анкерний болт. Якщо Ви захочете в майбутньому перевезти сейф, анкерного кріплення необхідно викрутити зсередини сейфа. (В разі спроби виносу сейфа, при закритих дверях сейфа - доступу до анкерного кріплення немає)

 

Установка вбудовуваних сейфів


Процес установки вбудованого сейфа набагато складніше! Вбудований сейф в стіну - один з оптимальних і надійних варіантів сейфа для будинку. Він займає зовсім мало місця, а точніше зовсім його не займає, тому що розташований всередині стіни. Відрізняється бездоганною взломостойкостью! Складність установки полягає в тому, що буде багато пилу і це займе чимало часу. Майстер повинен бути досвідчений !, інакше вам можуть зруйнувати підлогу стіни і ви не отримаєте бажаного результату. Важливо вибрати місце установки, бажано підбирати внутрішні стіни, так як в зовнішніх стінах товщиною навіть в 1 м, при безграмотному Теплоізолювання, сейф буде промерзати. Відповідно, може розвиватися грибок в стіні, де буде збиратися конденсат. Ніша в стіні робиться на 50мм більше периметра сейфа, по глибині робиться така ж або трохи глибше, якщо потрібно утеплювати задню стінку.
Рекомендуємо перед покупкою сейфа вбудованого в стіну - викликати майстра, щоб визначитися спочатку з місцем його установки!

Якщо Вас цікавить установка сейфа в автомобіль / машину - ми в цьому експерти! У 2017 році автомобільні сейфи були лідером продажів "СЕЙФІК". Нагадуємо, автосейфи встановлюються в усі моделі машин!
У нас ви зможете купити сейф, проконсультуватися з фахівцями, забезпечуємо виїзд замірника - ця послуга безкоштовна по м.Києву і забезпечити його грамотну установку. Звертайтеся до нас - ми у всьому Вам допоможемо!
На випадок необхідності аварійного розтину сейфа (забули код, сейф пищить і не відкривається, загубили ключі, сейф намагалися зламати, не відкривається замок сейфа, заклинило замок, застряг ключ) - звертайтеся до наших ведмежатникам за нашими телефонами! Часто, просто зателефонувавши на нашу номером в разі позаштатної ситуації, ми допомагаємо в телефонному режимі і власник сейфа самостійно відкриває сейф. Не соромтеся, дзвоніть.