Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ювелірні сейфи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ювелірні сейфи для украшеній. Сейф для коштовностей.

Інтернет-магазин сейфів "Сейфік" приймає щодня замовлення на виготовлення сейфів для коштовностей, сейфів для ювелірних магазинів, сейфи для ювелірних салонів. Виготовимо сейф для прикрас під Ваші нестандартні розміри, враховуючи Ваші побажання.

Характеристики сейфа для прикрас:

1) Усередині можуть бути виготовлені спеціальні висувні комірки для годинників, для ювелірних прикрас. Можуть бути оснащені як ключовими, так і електронно-кодовими замками високого ступеня захисту.

2) Як правило, ми виготовляємо для ювелірних салонів найзручніший варіант ювелірних сейфів для монтажу в тумбу вітрини. Він дозволяє складати лотки разом з ювелірними виробами, безпосередньо на полиці сейфа.
3) Одним ключовим замком замикаються обидві стулки сейфа.
4) Зазвичай сейф кріпиться до тумбі вітрини.

А також Ви можете вибрати ювелірний сейф з нашого каталогу ексклюзивних сейфів.
Ювелірний вогнезломостійкий сейф 2 класу з висувними лотками і замикається відділенням всередині або більш компактний варіант сейфа - вогнезломостійкий ювелірний сейф 2 класу з висувним лотком.

Виготовимо сейф червоного, рожевого, білого кольорів - такі обирають наші постійні клієнти, але, якщо Вам раптом подобаються зелені або сині сейфи, або золотий сейф (під золото) - то це теж можливо тільки у нас, в "СЕЙФІК"! Складні, кутові, вузькі, плоскі сейфи - це наша специфіка !!!

Вгору