Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зламостійкі сейфи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зломостійкі сейфи

призначені для зберігання цінних документів, великих грошових сум, коштовностей і т.д. Основним призначенням зломостійких сейфів є - збереження що в ній знаходиться від крадіжки. Такі сейфи здатні захистити від несанкціонованого доступу протягом тривалого часу.

Корпус взломостойкой сейфа оснащений тришаровою конструкцією: зовнішня стінка, наповнювач, внутрішня стінка. Стінки сейфа виготовлені з високоякісного сталевого листа. Між зовнішніми та внутрішніми стінками зломостійкого сейфа заливають важкий високоміцний бетон, армований металом, з добавками корунду або гранітної крихти, щоб на корпус сейфа складно було впливати будь - якими інструментами.

Крім спеціального бетону, взломостойкость забезпечує замок: ключовий, кодовий механічний або електронний, або в поєднанні того чи іншого виду замків. Кожен сейф обладнується двома незалежними замками.

Сейфи оснащені 3-х сторонньою ригельною системою замикання з трьома нікельованими обертаємими ригелями, що захищають від можливості їх перепилювання, діаметром 25 мм і одним пасивним ригелем. Замок захищений від висвердлювання твердосплавною пластиною. Полиці переставляються по висоті (в залежності від моделі сейфа). анкерний болт для кріплення, входить в комплект.

Клас взломостойкості сейфа завжди залежить від товщини наповнювача і його міцності.

Щоб сейф неможливо було винести і відкрити злодієві в спокійній обстановці, сейф обов'язково повинен бути закріплений анкерними болтами або анкерами в підлогу або в стіну.

Загальна товщина стінки (метал - бетон - метал) - 24 мм;
Товщина дверної плити - 12 мм, загальна - 59 мм;
Ключовий замок - "MAUER" - модель "President 71111", Germany,
Кодовий механічний замок з можливістю зміни коду - "La Gard" mod. 3330
Кодовий електронний замок - "MAUER" - модель "Code-Combi K", Germany
Сейфи сертифіковані на зламостійкість по ГОСТ Р 50862-96 - 1 клас.

Вгору