Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Депозитні сейфи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Депозитні сейфи

призначаються для використання в місцях, де регулярно здійснюється розрахунок готівкою, доступ до якої можливий тільки для певного кола осіб.

Депозитні сейфи можна встановити в такі місця, як: пункти обміну валют, цілодобові магазини, заправки, ломбарди, нічні клуби, нічні бари, і доступ до готівки можливий тільки для інкасаторів, керівника або адміністратора.

Сейф оснащений поворотним лотком (завдяки якому купюри можливо помістити всередину, не відкриваючи сам сейф). Депозитний сейф ідеально підходить для використання банками та кредитними організаціями. Використовуються в банках для зберігання цінних паперів, грошей і важливих ділових документів. Вміст в таких сейфах зберігається при особливих умовах, потрапляючи в різні відсіки сейфа, внутрішні стінки яких, мають захист таку ж, як і зовнішні стінки.

Наявність декількох секцій дає можливість користуватися ним кільком персонам одночасно! Кожна секція має окремий ключ! Конструкція такого сейфа забезпечує захист від несанкціонованого доступу вмісту, а кріплення сейфа до підлоги захищає від крадіжки самого сейфа із зони експлуатації.

Дуже зручно при використанні цього сейфа, докупити ще один надійний сейф-схованку. Також депозитні сейфи можливо встановлювати в операційній зоні банківського бар'єру для тимчасового зберігання понадлімітних залишків грошей.

Замовляючи такий сейф, необхідно звертатися в перевірені магазини, які мають хороші відгуки, постійних клієнтів та досвідчених співробітників. На нашому виробництві готові виготовити депозитний сейф під замовлення, де Ви його і зможете купити.

Колір, оснащення, наявність сигналізації, замки, складність сейфа - ми готові впоратися з будь-яким завданням!

Вгору