Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Домашні сейфи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вибираємо домашній сейф

Історія створення домашніх сейфів пройшла великий шлях, починаючи із скринь і металевих ящиків, закінчуючи сучасними сховищами, які нам ближче знайомі. Нині сейфи застосовуються не лише у банках і великих компаніях, але і набрали популярність в приватних володіннях. Але чи дійсно вони потрібні звичайній людині в сучасному житті? Потреба сейфа в приватному будинку або квартирі Практично кожна людина має цінності, які необхідно зберігати у важкодоступному і надійному місці. До таких цінностей можна віднести готівкові кошти, коштовності, прикраси або цінні папери. Небезпечно тримати такі речі під матрацом, в шафі або між книг, адже це перші місця, куди захоче заглянути грабіжник. Саме на випадок, якщо заглянуть "непрошені гості", і потрібна така міра обережності, як сховище, тим паче, що ціни на домашні сейфи значно менше, ніж те, що ви можете втратити без них.

Як вибрати домашній сейф На ринку представлена велика різноманітність видів цього товару, перед купівлею необхідно визначиться, для яких цілей він буде призначений. Як правило, будинки зберігаються не лише готівкові кошти, але і документи, а в деяких випадках цінні папери, які не повинні потрапити в чужі руки. Для подібного зберігання краще вибрати сейф, куди помістяться теки і папери формату А4. Для зручності організації і розділення таких документів варто вибирати моделі з наявністю поличок. Якщо передбачається зберігати в сейфі тільки гроші і коштовності, то він може бути різного об'єму і місткості. Розмір сейфа залежатиме від передбачуваної кількості майна в нім. Коли справа стосується зберігання зброї, тут потрібний спеціальний сейф. Вони розробляються за конкретними стандартами, які визначають розміри, рівень захищеності, організацію внутрішнього простору. Згідно із законом, якщо людина купує зброю, він зобов'язаний зберігати його або в сейфі, або в шафі з менталу під замком. Для такого зберігання виробники пропонують великий вибір існуючих моделей сейфів. Різновид домашніх сейфів Перед тим, як визначиться з вибором, необхідно звернути увагу, як він встановлюється і закріплюється. Він зобов'язаний мати надійне і якісне кріплення до поверхні, адже якщо у грабіжника буде можливість його викрасти, він неодмінно цим скористається, і вже в невимушеній обстановці зможе його розкрити. Якщо ж сейф буде надійно закріплений, зломщикові не вдасться зрушити його. Сейф з кріпленням до підлоги Це кріплення вважається одним з найбезпечніших і ефективніших. Цей недорогий домашній сейф кріпиться до практично будь-якого виду підлог (будь то цеглина, бетон, або камінь) за допомогою анкерів, які здатні витримати величезне навантаження. Завдяки такому кріпленню місце зберігання цінностей стає повністю нерухомим. Це виключає шанс того, що недоброзичливці непомітно витягнуть сейф з будинку і відвезуть в невідомому напрямі для подальшого розкриття в комфортних умовах.Вбудовувані сейфи Один з найпопулярніших видів сейфів серед більшості власників. Такий варіант дозволяє сховати сейф від зайвих очей. Ще один плюс такого вибору - це компактність, цей сейф не займе багато місця і прекрасно розміститься у будь-якій вибраній точці приміщення. Такі сейфи часто монтують прямо в стіну і прикривають картинним полотном або килимом. Цей вид сховища відносять до взломостойким, попри те, що його бічні стінки набагато слабкіші за передню панель. Додатковий захист забезпечує стіна, в яку встановлений сейф, також така установка забезпечує безпеку на випадок пожежі. Такий вид сховища неможливо непомітно винести з приміщення. Він досить надійно кріпиться в спеціально підготовлену нішу. Перед вибором такого виду сейфа важливо враховувати товщину стіни, в яку він буде вмонтований, вона має бути товщини сховища.

Сейф міні Цей вид сховища займе зовсім мало простору і з легкістю розміщується в різних меблях, будь то сервант, шафа, стіл і так далі. У такого виду сейфа одинарні перегородки і кріплення до стіни або підлоги. Такі сейфи недостатньо захищені від проникнення, їх гущавині придбавають для речей, які треба берегти чимдалі від дітей, а не від професійних грабіжників. Безпека і захист домашніх сейфів Головний критерій придбання сейфа - це захист від несанкціонованого проникнення або обгороджування від можливої дії вогню. Враховуючи ці вимоги, сейфи розділяють на наступні види. Взломостойкие сейфи

Під цим видом сейфів маються на увазі пристрої, у яких підвищена безпека зберігання цінностей за рахунок витривалості до зломів. Клас витривалості на взломостойкость визначається на спеціально встановлених випробуваннях, перевірках на міцність і ефективність. На подібних випробуваннях сейф піддають серйозним механічним діям, використовуючи різні методи злому і інструменти. У результаті таких перевірок отримують результат, який і визначає міцність і взломостойкость пристрої. Також враховується час, витрачений на злом сховища, що перевіряється. Взломостойкость зберігаючих пристроїв вимірюється в класах, всього їх одинадцять. Отже, якщо встановлений нульовий клас, зломщик розкриє його за мінімальний час. Чим вище клас сховища, тим безпечніше залишати в нім заощадження. Для приватного житла цілком досить придбати сейф першого, другого або третього класів.

Сейфи, які перевищують шостий клас, зазвичай виготовляються на замовлення і використовуються в приватних організаціях. Вогнетривкі сейфи Перше, від чого повинні захистити вогнетривкі сейфи, - це пожежа. Ці моделі не розраховані на збереження цінностей від крадіжки і злому. Замки не виділяються складними і мудрованими механізмами. Ці сейфи виготовляються з матеріалу з мінімальною теплопровідністю, а простір між стінками заповнюють пінобетоном. Огневзломостойкие сейфи Цей вид є універсальним способом захисту цінностей. Частіше увесь такий вид ощадного пристрою має величезну масу і хорошу міру захисту. Вартість у них теж дуже висока. Надійність замочних систем залежить від конкретної моделі, її класу і цінника. Підходять для випадків, коли треба щось зберегти від всього відразу і за всяку ціну. Сейфи, що закриваються електронним замком Цей вид сейфів дуже зручний тим, що не вимагається ховати і носити з собою ключ, який його відкриває. Головне правило використання пристрою - це не забути пароль. Фахівці категорично не радять записувати таку інформацію, і краще, щоб вона залишалася тільки в пам'яті. Електронний замок досить легко відкриває доступ до заощаджень сейфа, якщо ввести пароль. Це робить його зручним в доступі для санкціонованих осіб. Недоліки цієї моделі - це те, що вона працює від акумулятора або батарейок, а також вартість, адже вона значно вища за механічні варіанти. Сейфи, що закриваються ключовим замком Стандартний варіант таких видів сейфів - внутрішній замок, він не вимагає запам'ятовування паролів і комбінацій. Цей вид ділять на чотири категорії надійності - А, B, З, Д. Отже, перед вибором сховища необхідно визначитися, яка міра захисту потрібна. Чим вище категорія, тим надійніше захист. Сейфи з механічним і кодовим замками На цій моделі встановлені одночасно кодовий і механічний замок. Незважаючи на підвищений захист від злому, ця модель не користується популярністю серед користувачів із-за незручності в процесі експлуатації. Користуючись таким сейфом треба запам'ятовувати пароль, а також користуватися ключем, що займає багато часу і не зовсім зручно власникам. Надійність і захист цінностей - недешеве задоволення. Але якщо зіставити все за і проти", то сейф корисна і потрібна річ. На сучасному ринку існує безліч різних моделей на будь-який смак і гаманець і кожен може купити домашній сейф, який його влаштує. Наш інтернет-магазин пропонує вам великий асортимент товарів від різних постачальників. У нашому каталозі вас порадують низькі ціни і достатній вибір. Доставка замовлення здійснюється по Києву і усій Україні.

 

 

Вгору