Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Меблеві сейфи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Меблевий сейф для будь-якого будинку

Останнім часом меблевий сейф став дуже популярний в середньостатистичних сім'ях. Це й не дивно, адже у всіх є цінності, які не хочеться показувати чужим і незнайомим людям. Щоб не викликати у когось спокуси вкрасти важливі для вас речі, обов'язково придбайте подібне сховище.

Головні відмінності меблевих сейфів

У нашому інтернет-магазині вашому погляду представлені колекції першокласних сховищ і сейфів для найрізноманітніших потреб. Ось вам конструкція з титановими стінками, які зможе осадити не всякий електроінструмент, а ось і система з протівовзломним замком. Залежно від завдань, можна підібрати варіант з будь-якими габаритами, рівнем захисту і організацією внутрішнього простору.

Але швидше за все ви захочете купити меблевий сейф в Києві - особливий різновид, що сьогодні вважається цілком прийнятною для таких звичайних людей, тобто не для мільйонерів, мільярдерів і не для банкірів, що зберігають вдома цінні векселі. У кожної людини є якась важлива і мила серцю річ.

Наприклад, в 19 столітті дівиці ховали медальйони із зображенням їх улюблених в найпотаємніших місцях на своєму тілі. В цей же час в Китаї чоловіки зберігали цінності в кам'яних стінах свого будинку. А ось в Англії гінці важливі листи вшивали в капелюхи.

Але ось світ змінився, всі важливі речі з собою носити стало чи можливо, і були винайдені спеціальні сховища, як меблеві сейфи, які можна сміливо залишати вдома і не боятися за благополуччя грошей і цінностей.

Відмінні риси меблевих сейфів

А тепер давайте все-таки підкреслимо важливі відмінності цього виду конструкцій.

По-перше, це простота. А для господарів і господинь простота грає важливу роль. Кому ж хочеться довго возитися зі своїм сховищем, щоб дістати звідти гроші?

По-друге, це надійність, що обумовлено практичним і якісним кріпленням. Жоден злодій не зможе винести ваше сховище з дому, як це було з примітивними і допотопними конструкціями. До того ж меблевий виріб не так-то буде і легко знайти, а потім ще й відкрити людині, яка бачить його вперше. Так що зловмиснику доведеться постаратися.

По-третє, хочеться сказати, що такі конструкції і в воді не тонуть, і у вогні не горять. Тобто, захищені від самих різних ситуацій, які можуть трапитися з будинком під час вашої відсутності. Скажімо, якщо раптом будинок загорівся, або дах поганий і почала текти. Всі документи, цінні речі і гроші завжди будуть в спокої і в порядку чекати вашого повернення. Ось чому привабливі меблеві елементи. До всього іншого, такі моделі ніколи не зіпсують інтер'єр вашого будинку, так як стануть частиною меблів - звідси, як можна здогадатися, і пішла назва.

Всі люди хочуть, щоб їх будинок був недоторканною фортецею. Втім, ймовірно штурму це не скасовує. В такому випадку майно може потрапити в руки злочинців. Врятуватися від погіршення фінансового становища і виникнення проблем, пов'язаних з втратою цінностей і документів допоможуть сейфи. Важливо тільки правильно підібрати корисне пристосування.
Який можна купити меблевий сейф

Років 20 назад сейфи в звичайному житті можна було побачити лише в банках. Коштували вони дуже дорого. Втім, і потрібні були тоді лише нечисленної групи людей по цілком зрозумілих причин - рівень життя був невисокий. Зате тепер багатьом бажано мати хороші сейфи. Адже альтернатива, оренда банківського осередку, не так уже й зручна - бігати до неї часто не хочеться, та й розмістити там можна далеко не все. Тому варто відвідати наш інтернет-магазин і купити меблевий сейф з доставкою для захисту цінностей від грабіжників і вогню.

Швидко подолати опір зломостійких сейфів може лише вибухівка або промислове обладнання. Але при звуках вибуху або відбійного молотка сусіди подзвонять в поліцію, і злочинці будуть змушені забратися геть. Серед Зломостійкі сейфи бувають і пожаростойкие. Вони протистоять вогню жаром до 170 градусів не менше 40 хвилин при середній тривалості пожежі менше півгодини.

Вогнестійкі сейфи відмінно захищають цінності під час пожежі - тримають оборону до двох годин. Але захист від злому у них не дуже висока. Їх оптимально розміщувати на територіях, що охороняються, на об'єктах з сигналізацією - там, де додатковий захист від грабіжників здійснюється іншими засобами. За вартістю не дешеві, але повністю виправдовуються надійністю.

Вбудовувані сейфи, як правило, розташовуються в стінах за картинами або шафами, рідше монтуються в підлогу або стелю. Зловмисникам далеко не завжди вдається виявити місце схованки.

Вбудовувані сейфи поєднують в собі взломостойкость і вогнестійкість за рахунок товстої фронтальної кришки. Правильний монтаж робить їх відмінними засобами захисту.

Мисливець зобов'язаний купити сейф для зброї відповідно до законодавства України. При правильному виборі він може стати не тільки необхідним атрибутом, але і прикрасою кабінету.

Незважаючи на існування універсальних сейфів, які суміщають зламостійкі та вогнетривкі якості, перевагу варто віддати виробу, призначеному для вирішення конкретного завдання, тим більше, що ціна на такий меблевий сейф буде нижче. Наш інтернет-магазин здійснює доставку по Києву і всій Україні.

Вгору