Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Додаткова комплектація до одягових шаф

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вибір додаткової комплектації включає:
- Лавки. Розширюють функціонал меблів, а також знижують використання місця в приміщенні. Зручні для перевзування і сидіння. Встановлюються в нижню частину гардероба, бувають стаціонарними, відкидними і висувними моделями. Вони не заважають перехожим, їх легко заховати в шафу або під корпус (стаціонарні міцніші). Дерев'яні поверхні покриті захисним шаром лаку.
- Цоколь захищає шафу від рідин при затопленні. Він додає естетичності, а також уберігає від удару по ногах при необережному відкритті дверей.
- Комплектація кутовий дахом використовується для зручного догляду. Очищати її значно простіше, адже збирається менше пилу. На даху не скупчується волога (вода стікає з шафи), зверху неможливо залишити харчові продукти і сміття. Кутова дах є санітарною нормою харчових компаній, а також може вимагатися в деяких підприємствах.
- Електронний замок - це сучасне рішення безпеки. Для використання не потрібно ключ, досить цифровий комбінації. Виключає доступ сторонніх, оскільки не вдасться зробити дублікат ключа.
- Полка для зберігання. Встановлюється при нестачі стандартного вмістилища шафи. Застосовується для особистих речей, поверхня оброблена порошковою фарбою.
- Полка з перфорацією забезпечує внутрішню вентиляцію, позбавляє від випарів. Чи не накопичує воду з взуття, допомагає їй швидше сохнути.
- Ніжки для шафи полегшують чистку підстави гардероба і статі, адже його не доводиться рухати з місця (також ефективні в разі затоплення).

Металеві меблі довговічна. Це досягається міцністю і покриттям матеріалу полімерно-порошковою фарбою.
Вона захищає сталь від вологості, випадкових ударів і різких змін температури. Це часто необхідно в роздягальнях, які розташовані близько душових кабін, а також у виробництві.
За умови правильної експлуатації шафа не втрачає зовнішнього вигляду і прослужить не один рік.
За бажанням замовника можна вибрати додаткову комплектацію: кількість полиць для речей, їх тип, розміри місця для зберігання, перфорацію дверей. Останнє необхідно для повітрообміну, якщо в шафі зберігаються продукти харчування або хімічні речовини. Установка додаткової комплектації не вимагає багато зусиль, але підвищить функціонал одежної шафи.

Вгору