Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Архівні шафи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чим вигідно придбання архівних шаф для офісу
Діяльність офісних компаній пов'язана з документами, які після обробки відправляються в архів. Для нього часто виділяють окреме приміщення з обмеженим доступом. Воно облаштовується спеціальними меблями, яка призначена для зберігання паперів і особистих справ персоналу.
Даним вимогам відповідають металеві архівні шафи. Це обов'язковий атрибут бухгалтерських, офісних і складських компаній. Вони також затребувані в навчальних та адміністративних установах. Шафи потрібні для звітів, довідок, папок, носіїв даних і канцелярського інвентарю.
За якими критеріями вибрати архівну шафу
Якісні меблі оптимізує роботу фірми. Вона допомагає ефективно використовувати площу, не вимагаючи багато місця для установки.
Шафи мають надійну конструкцію, що допомагає безпечно зберігати документацію. Часто їх розміщують на помітному місці, тому у канцелярських шаф естетичний дизайн. За це відповідає світло-сіра фарбування, яка допомагає меблів добре виглядати в інтер'єрі.
Приймаючи рішення купити архівні шафи, не слід спиратися лише на ціну. Вони повинні бути якісними, тому рекомендуємо залізні моделі. Вони надійніше дерев'яних аналогів, і менше зношується. Шафи спрощують зберігання документів, а персонал витрачає менше часу на їх пошук.
Переваги архівних шаф:
організоване зберігання документів; грамотне використання простору;
місткість металевої шафи;
захист від несанкціонованого доступу.
Конструкція офісних шаф повинна бути практичною. Корпус має оптимальні габарити, і легко встановлюється в будь-якій частині приміщення. Такий підхід економить місце, не заважаючи пересуванню персоналу.
Шафи бувають закритого і відкритого типу, але переважно використовувати закриті моделі.
Вони корисні для зберігання носіїв інформації підвищеної секретності. Відкриваються такі двері ключем, який знаходиться у довірених осіб. Більшість архівних шаф в Києві виготовляється з орними, розсувними або ролетними дверима.
Для їх замикання може використовуватися механізм ригеля, який надійно утримує двері.
Вони закриваються за допомогою механічного або електронного замка. Для відмикання досить використовувати ключ або кодову комбінацію.
Скільки коштують офісні архівні шафи з металу Офісні шафи є місткий металевий конструктив.
Виробник пропонує моделі різних розмірів. Конструкції комплектуються просторими полицями. На них може розміщуватися помірну вагу канцелярського інвентарю.
Вироби незамінні для компактних офісів, де немає можливості встановити повнорозмірне сховище. Більшість архівних шаф випускають з металу, тому вони підходять для зберігання конфіденційних документів.
Збірка має підвищену зносостійкість, а відсутність щілин на стінках захистить паперу від намокання в разі потопу.
Шафи бувають зібраними і розібраними, що визначається особливостями доставки або уподобаннями клієнта. Меблі УХЛ-МАШ відповідає вимогам сучасного офісу, а ціна архівних шаф доступна навіть невеликого бюджету. Для вибору габаритів визначте граничну кількість документів, які планується зберігати на полицях.
Матеріал виробів повинен володіти стійкістю до корозії, тому виробництво використовує спеціальну захисну обробку.
Висота корпусу повинна залишатися зручною для співробітників різного зросту, тому не варто гнатися за найвищими моделями.
На сайті представлений каталог архівних шаф для папок з актуальними фото. Менеджер допоможе з вибором кращої моделі, а також запропонує додаткову комплектацію.

Вгору